 |
| DuQue Egmond Cava Brut - Penedés DO |
 |
|
Sinds 1872 al wordt in de Spaanse wijnstreek Penedès de mousserende wijn Cava geproduceerd. Cava wordt gemaakt van de druiven xarello, macabeo en parellada en is al jarenlang in België de best verkopende mousserende wijn.
Speciaal voor u selecteerden wij een top Cava Brut. De kleine wijnboer DuQue Egmond verkocht zijn Cava tot voor kort alleen op de lokale markt. Een schitterende kans om de echte karakteristieke identiteit van Cava te proeven.
De DuQue Egmond Cava Brut is een schitterende, droge en volle kwaliteitscava. Licht geel van kleur met een kleine groene tint. Uitbundige geur, kruidig, fris en met hinten van banaan, meloen, abrikoos en iets van appel. Krachtige mousse, fris van smaak, perfect in balans. Lange afdronk, milddroog, fris en kruidig. Gemaakt van de druivensoorten Macabeo, Xarello en Parellada.
Serveren op 10°C bij fijne visgerechten, salades en diverse kaassoorten. Daarnaast perfect om als aperitief te drinken.
|
|
|
 |
 |
Normaal € 9,95 nu slechts € 6,95 |
|
 |
|
|
 |
 |
 |
 |
 |
|
|
 |
| Artikel NR: 29033 |
 |
| Land: Spanje |
| Regio: Penedés DO |
| Kleur: Mousserend |
 |
| Druivensoort: Xarello, Parellada, Macabeo |
| Smaak: Droog |
 |
Serveertip: Aperitief, Salade, Visgerechten, Diverse kazen |
| Serveertemperatuur: 10°C |
| Alcoholpercentage: 11.5 % |
| Bewaren: Nu op dronk en nog 4 jaar te bewaren |
| Afsluiting: Kurk |
 |
|